Ofertă acceptată Cumpărare directă

Directă

Număr anunț
DA21994957
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR SUCEAVA (CUI 14056222)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,77 RON
Valoare atribuită
411,77 RON
Data publicării
07.12.2018 16:09
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
08.12.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,77 RON

din 411,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.