Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatie instalatie automatizare (centrale termice) pentru CPC Floare de Colt Halmeu

Număr anunț
DA21991123
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.404 RON
Valoare atribuită
12.404 RON
Data publicării
07.12.2018 13:25
Termen limită
13.12.2018 17:00
Data finalizării
09.12.2018 17:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.404 RON

din 12.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.