Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatie, inlocuire pompa de circualtie la instalatia de incalzire la CIAS "Alexandru"
- Număr anunț
- DA21990981
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.525 RON
- Valoare atribuită
- 7.525 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:21
- Termen limită
- 13.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.12.2018 17:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.525 RON
din 7.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro