Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reumplere toner Samsung D204S

Număr anunț
DA21942881
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,44 RON
Valoare finală
92,44 RON
Data publicării
04.12.2018 14:45
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
09.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.