Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PLACI BETON AZUR

Număr anunț
DA21933881
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
MIGDAL SRL (CUI RO15824981)
Cod CPV
34928220-6 · Elemente pentru garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare finală
2.490 RON
Data publicării
04.12.2018 10:44
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
09.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.