Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii artistice cu ocazia sarbatorilor de iarna pentru comuna Budesti
- Număr anunț
- DA21930756
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- Albulescu Ion Ion PFA (CUI 28592123)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:18
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.