Ofertă refuzată Cumpărare directă

cotlet porc

Număr anunț
DA21930682
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEII VESELI HUEDIN (CUI 17966990)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255 RON
Valoare finală
255 RON
Data publicării
04.12.2018 09:16
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
09.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.