Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANANE

Număr anunț
DA21987231
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 138 (CUI 4203717)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,25 RON
Valoare atribuită
371,25 RON
Data publicării
07.12.2018 11:36
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 07:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,25 RON

din 371,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.