Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese JCB
- Număr anunț
- DA21987010
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.804,70 RON
- Valoare atribuită
- 14.804,70 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:31
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.804,70 RON
din 14.804,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro