Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recipient/Recipiente/Recipienti 1.5 L=Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR

Număr anunț
DA21993260
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,75 RON
Valoare atribuită
452,75 RON
Data publicării
07.12.2018 14:32
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,75 RON

din 452,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.