Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii postale de colectare si distribuire a corespondentei
- Număr anunț
- DA21987229
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.058,20 RON
- Valoare atribuită
- 82.058,20 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:36
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.058,20 RON
din 82.058,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro