Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE APA LA LOCURILE DE CASA DIN NOJORID- STR FLORILOR- 2

Număr anunț
DA21990525
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
POPAQUA INSTAL S.R.L. (CUI 39152020)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
07.12.2018 13:08
Termen limită
13.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.