Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra sparta concasata 8-30 MM

Număr anunț
DA21983846
Autoritate contractantă
Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
Furnizor / câștigător
RUSU MIHAI VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33085615)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.999,20 RON
Valoare atribuită
7.999,20 RON
Data publicării
07.12.2018 10:09
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.999,20 RON

din 7.999,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.