Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de dezinfecție și dezinsecție

Număr anunț
DA21967423
Autoritate contractantă
COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI RO15258084)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
06.12.2018 10:21
Termen limită
14.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.