Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de consult. pt scrierea cererii de finant. pt. pr. ”Modern sist.transp.public local vehic.eco”

Număr anunț
DA21991236
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
GREEN BUSINESS SRL (CUI 28322863)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.250 RON
Valoare atribuită
26.250 RON
Data publicării
07.12.2018 13:28
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.250 RON

din 26.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.