Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de întretinere si servicii conexe pentru computere personale, telecomunicati
- Număr anunț
- DA21984496
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE PAZA OBIECTIVE DE INTERES JUDETEAN ILFOV (CUI 5466681)
- Furnizor / câștigător
- PITT FLASH SRL (CUI 32357878)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.056 RON
- Valoare atribuită
- 10.056 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 10:27
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.056 RON
din 10.056 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro