Număr anunț
DA21970342
Autoritate contractantă
Comuna Bughea de Sus (CUI 16414572)
Furnizor / câștigător
AUTO ARO GROUP SRL (CUI RO6834242)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,79 RON
Valoare atribuită
625,79 RON
Data publicării
06.12.2018 11:36
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,79 RON

din 625,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.