Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)

Număr anunț
DA21984448
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI(PRIMARIA) (CUI 16366149)
Furnizor / câștigător
DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,35 RON
Valoare atribuită
821,35 RON
Data publicării
07.12.2018 10:25
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,35 RON

din 821,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.