Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare necesare pentru remedierea defectiunilor din institutiile de invatamant

Număr anunț
DA21986673
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
INSTAL TERM-EXPERT S.R.L. (CUI 39126455)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.185,03 RON
Valoare atribuită
8.185,03 RON
Data publicării
07.12.2018 11:23
Termen limită
13.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.185,03 RON

din 8.185,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.