Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a sistemului de supraveghere video din comuna Branesti, judetul Ilfov
- Număr anunț
- DA21973686
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- UNIFORCE SECURITY SRL (CUI 32964039)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:13
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro