Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii formare profesionala

Număr anunț
DA21985337
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
Cod CPV
80510000-2 · Servicii de formare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
07.12.2018 10:48
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.