Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare detergent automat si manual BONUX, conform ADV 1053144/03.12.2018

Număr anunț
DA21994804
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI RO29246829)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.399,94 RON
Valoare atribuită
13.399,94 RON
Data publicării
07.12.2018 15:50
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.399,94 RON

din 13.399,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.