Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,8% sub estimat

UROCULTOARE 60 ML

Număr anunț
DA21989442
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.040 RON 12,8% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 12:39
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.340 RON estimat 12,8%

Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.