Ofertă refuzată Cumpărare directă

Usa metalica

Număr anunț
DA21995049
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,26 RON
Valoare finală
251,26 RON
Data publicării
07.12.2018 16:24
Data finalizării
10.12.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.