Ofertă acceptată Cumpărare directă

EDENIA AMESTEC MEXICAN 1KG

Număr anunț
DA22004538
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 GALATI (CUI 13629828)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,30 RON
Valoare atribuită
119,30 RON
Data publicării
10.12.2018 12:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,30 RON

din 119,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.