Ofertă acceptată Cumpărare directă

electronice

Număr anunț
DA22009618
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
ROM VEST SRL (CUI RO23611259)
Cod CPV
24111400-9 · Neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588 RON
Valoare atribuită
588 RON
Data publicării
10.12.2018 14:25
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588 RON

din 588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.