Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERBAZ - 12 kg

Număr anunț
DA22008967
Autoritate contractantă
Comuna Nufaru (CUI 4508720)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare atribuită
151,20 RON
Data publicării
10.12.2018 14:09
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 151,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.