Ofertă acceptată Cumpărare directă

vata medicala hidrofila 200g

Număr anunț
DA22007568
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,40 RON
Valoare atribuită
122,40 RON
Data publicării
10.12.2018 13:33
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,40 RON

din 122,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.