Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA22005172
Autoritate contractantă
Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
Furnizor / câștigător
RESONANCE DISTRIBUTION SRL (CUI RO25323457)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,39 RON
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
10.12.2018 12:30
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON

din 487,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.