Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestare servicii medicina muncii (pachet invatamant 97 persoane - HG355/2007)

Număr anunț
DA21999914
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Furnizor / câștigător
PROMEDICAL SERVICES SRL (CUI 15269601)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.425 RON
Valoare atribuită
2.425 RON
Data publicării
10.12.2018 10:18
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.425 RON

din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.