Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE
- Număr anunț
- DA21998074
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANITA (PRIMARIA STANITA) (CUI 2613818)
- Furnizor / câștigător
- APRICOT SRL (CUI RO15169556)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420 RON
- Valoare atribuită
- 1.420 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 09:25
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.420 RON
din 1.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro