- Număr anunț
- DA21994938
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
- Cod CPV
- 42141130-9 · Vilbrocheni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.660 RON
- Valoare atribuită
- 9.660 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 16:07
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.660 RON
din 9.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro