Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC Acer TC-7803 cu procesor Intel® Core™ i3-7100 3.90 GHz, Kaby Lake, 4GB, 1TB, DVD-

Număr anunț
DA21991089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU" COSMESTI (CUI 21149707)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.176,44 RON
Valoare atribuită
9.176,44 RON
Data publicării
07.12.2018 13:24
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.176,44 RON

din 9.176,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.