Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIU RSVTI
- Număr anunț
- DA21899487
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
- Furnizor / câștigător
- CUSTUREA I NICOLAE (CUI 21218130)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 1.517,58 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:00
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.517,58 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro