Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei ungere lant STIHL

Număr anunț
DA22000247
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI RO15509305)
Cod CPV
42113150-0 · Sisteme cu ulei lubrifiant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,64 RON
Valoare atribuită
38,64 RON
Data publicării
10.12.2018 10:28
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,64 RON

din 38,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.