Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet perdele, galerii, draperii, masina de tocat carne, masina tuns gazon
- Număr anunț
- DA22005864
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39515100-6 · Perdele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.677,07 RON
- Valoare atribuită
- 3.677,07 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:48
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.677,07 RON
din 3.677,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro