Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diferite materiale de intretinere

Număr anunț
DA21991038
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,42 RON
Valoare atribuită
462,42 RON
Data publicării
07.12.2018 13:23
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,42 RON

din 462,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.