Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. asist. teh. diriginte santier - proiect Strazi comuna Nufaru jud.Tl finan.PNDR

Număr anunț
DA21989881
Autoritate contractantă
Comuna Nufaru (CUI 4508720)
Furnizor / câștigător
MORUZI CATALIN P.F. (CUI 20777657)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.000 RON
Valoare atribuită
31.000 RON
Data publicării
07.12.2018 12:51
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.000 RON

din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.