Ofertă refuzată Cumpărare directă

CALORIFER ELECTRIC CU ULEI TESY, 14 ELEMENTI, 3 KW

Număr anunț
DA21968419
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL MURES SRL (CUI RO12763600)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,33 RON
Valoare finală
319,33 RON
Data publicării
06.12.2018 10:46
Data finalizării
10.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.