Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,1% sub estimat
Iaurt Grecesc 150 gr.
- Număr anunț
- DA21997619
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
- Furnizor / câștigător
- ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
- Cod CPV
- 15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 09:06
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285 RON
din 361 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.