Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOMBOANE CIOC. TRUFLE 2KG

Număr anunț
DA22002147
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
MONTERO DISTRIBUTION SRL (CUI RO4507589)
Cod CPV
15842310-8 · Bomboane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,60 RON
Valoare atribuită
336,60 RON
Data publicării
10.12.2018 11:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,60 RON

din 336,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.