Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOCOLATA BELGIANA ALTO DIFERITE AROME 90GR

Număr anunț
DA22001433
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
MONTERO DISTRIBUTION SRL (CUI RO4507589)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
10.12.2018 10:58
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.