Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DULCIURI Pentru copii scoala Generala De Craciun

Număr anunț
DA21997714
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.998,09 RON
Valoare atribuită
9.998,09 RON
Data publicării
10.12.2018 09:10
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.998,09 RON

din 9.998,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.