Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE RASPUNDERE CIVILA AUTO ,RCA CJ98UTH;

Număr anunț
DA22006539
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
ORIZONT BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI 18206837)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.372 RON
Valoare atribuită
1.372 RON
Data publicării
10.12.2018 13:06
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.372 RON

din 1.372 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.