Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare anvelope iarna, echilibrare roti si reparare pneuri pt autovehicule

Număr anunț
DA22004724
Autoritate contractantă
COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
Furnizor / câștigător
GUMMITECH RAUL SRL (CUI RO8215110)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,19 RON
Valoare atribuită
898,19 RON
Data publicării
10.12.2018 12:20
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,19 RON

din 898,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.