Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA22000362
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.082 RON
Valoare atribuită
8.082 RON
Data publicării
10.12.2018 10:30
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.082 RON

din 8.082 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.