Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera falsa cu detector de miscare si indicator de activitate
- Număr anunț
- DA21997101
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638,60 RON
- Valoare atribuită
- 638,60 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 08:44
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638,60 RON
din 638,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro