Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE FERONERIE

Număr anunț
DA21992977
Autoritate contractantă
COMUNA TALPA (CUI 6826843)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,25 RON
Valoare atribuită
204,25 RON
Data publicării
07.12.2018 14:22
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,25 RON

din 204,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.