Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet RCA
- Număr anunț
- DA21992323
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.279,16 RON
- Valoare atribuită
- 13.279,16 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:59
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.279,16 RON
din 13.279,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro