Ofertă refuzată Cumpărare directă

Set mobilier scolar individual cu inaltime reglabila RK

Număr anunț
DA21982701
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI (CUI 22640248)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.210 RON
Valoare finală
24.210 RON
Data publicării
07.12.2018 09:35
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.